Chociaż wielu operatorów oferuje różnorodne produkty zakładów na eSports, istnieje spora różnica w zakładach na główne eSports u jednego bukmachera i codzienne Fantasy eSports kolejnego. Poniżej znajduje się tabela, zaktualizowana w czerwcu 2016, z głównymi dostępnymi miejscami zakładów na eSports. Prosimy o kontakt w związku z ewentualnymi aktualizacjami lub poprawkami.

Dlaczego nie wszystkie witryny oferują wszystkie eSports?

Pomimo tego, że Pinnacle miał swój pierwszy zakład z eSports w 2010 roku, tak naprawdę zakłady eSports są wciąż stosunkowo nowym zjawiskiem. Oznacza to, że niektóre zakłady są prowadzone bardzo ostrożnie i jedynie na bardziej popularnych, sprawdzonych eSportach. Jeśli więc znajdziesz kilka propozycji eSportów, wymienionych na liście bukmacherów, którzy pracują z eSports od pewnego czasu (takich jak Pinnacle czy Betway), prawdopodobnie znajdziesz ich dużo mniej w miejscu takim jak bet365, gdzie eSports dopiero zaczynają być głównym punktem.

Nowość zakładów na eSports oznacza również, że istnieje ograniczone porozumienie, co do tego, w jaki sposób poszczególne eSporty powinny być wyceniane – nie jest to piłka nożna czy golf, dookoła których zbudowana jest cały przemysł zakładów, zapewniający dane i ceny zakładów w grach na żywo. Zakłady na eSports wiążą się szybkim przyswajaniem wiedzy dla bukmacherów online, co oznacza, że musi minąć trochę czasu, zanim wszystkie główne eSports będą objęte przez bukmacherów online.

Jeśli witryna oferuje eSport, czy to oznacza, że możliwe są zakłady na wszystkie gry?

Niekoniecznie. Niektórzy bukmacherzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Esports, więc mogą oni skupić się jedynie na większych wydarzeniach, jak mistrzostwa międzynarodowe, omijając mniej ważne eventy. Pracujemy nad budową eSport nawigatora, który pozwoli Ci na szybki przegląd wydarzeń, na które bukmacher oferuje zakłady.

Gdzie mogę obstawiać zakłady na eSports?

Jak mogę sprawdzić, czy witryna oferuje in-play lub inne zaawansowane zakłady na eSport?

Ogólnie rzecz biorąc, im większe zainteresowanie eSports ze strony bukmachera, tym większa różnorodność zakładów u niego dostępnych. Tak więc, witryny takie jak Unikrn, Pinnacle czy betway mają bardziej egzotyczną ofertę zakładów i większy wachlarz możliwości obstawiania, niż bukmacherzy tacy jak Ladbrokes, który wciąż wdrażają swoją ofertę zakładów na eSports.