Nie jest to może czołowa marka na rynku zakładów sportowych w Wielkiej Brytanii, 10Bet została założona w 2003 roku z podstawowym celem stworzenia strony z zakładami online, która będzie oferować szeroką gamę rynków zakładów sportowych, w tym zakłady in-play dla graczy.

Od momentu powstania firma kontynuuje dywersyfikację rynków zakładów sportowych, które oferuje i dodatkowo, niektórym swoim klientom z całego świata oferuje szansę zagrania w online kasynie (chociaż opcja kasyna nie jest aktualnie dostępna dla graczy z Wielkiej Brytanii).

Jednym z kluczowych obszarów dla 10Bet w zakresie zakładów sportowych jest usługa Play In, która dominuje na ekranie po załadowaniu się strony. Na górze strony znajduje się również sekcja poświęcona zakładom na żywo. Aby zlokalizować eSporty należy po prostu spojrzeć na listę sportów znajdującą się w kolumnie po lewej stronie witryny i znaleźć tabelkę z eSportami.

Na 10Bet możesz sortować opcje eSportów przez rodzaje zakładów dostępne na stronie lub różne rodzaje konkursów na eSporty, które są przedmiotem sporu, a których oferowane rynki również znajdują się na stronie.

Oferty startowe dla nowych klientów 10Bet

Potencjalna wartość bonusów dostępnych dla nowych klientów za pośrednictwem oferty First Deposit Bonus to to, co wychodzi 10Bet najlepiej.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zrealizować swój bonus to:

  1. Dołączyć do strony poprzez otwarcie konta na 10Bet i wpisanie swoich danych.
  2. Następnie musisz dokonać wpłaty na swoje konto o wysokości przynajmniej €15, a kiedy to zrobisz, wpisz kod FD100.
  3. Ten krok daje Ci premię w wysokości 50% od złożonego depozytu.
  4. Następnie musisz zagrać za kwotę swojej pierwszej wpłaty, w celu realizacji i otrzymania dostępu do Twojego bonusu.
  5. Musisz postawić 6 zakładów o wysokości otrzymanego bonusu (o kursie 1.6 lub wyższym), aby spełnić wymagania obrotów pieniędzy i móc wypłacić środki.
  6. Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli przy pierwszej wpłacie korzystałeś z systemów Skrill lub Neteller, to nie będziesz uprawniony do otrzymania premii.

Co podwyższa wartość usług 10Bet to fakt, że oferta ta jest dostępna do bonusów o wysokości aż do 100 euro w gotówce, co oznacza, że jeśli początkowo wpłacisz 400 euro, będziesz się kwalifikować do pełnego bonusu w wysokości 200 euro.

Poziom aktywności eSports

Na jakie eSporty mogę robić zakłady?

10Bet logoSzczerze mówiąc, liczba eSportów, na które możesz stawiać zakłady na 10Bet jest stosunkowo niewielka. Nawet czasie aktywnych dla eSportów weekendów, w czasie których wydarzyła się szeroka gama najważniejszych wydarzeń eSportowych, na 10Bet była tylko jedna dostępna gra z eSportów, League of Legends.

Chociaż 10Bet prawdopodobnie będzie oferować zakłady na eSporty w czasie ważniejszych turniejów, takich jak te oparte o Dota 2, prawdą jest, że zakres eSportów dostępnych na 10Bet był dużo mniejszy, niż na stronach ich konkurencji.

Rzeczywiście, sprawiedliwie można powiedzieć, że w momencie tworzenia tej recenzji, czyli w trakcie ruchliwego dla eSportów weekendu, liczba rynków dostępnych na 10Bet była rozczarowująca.

W trakcie odbywania się ważnych wydarzeń w StarCraft 2 i Counter Strike: GO, jak również na rynkach dostępnych na innych stronach, na nieco mniejsze turnieje eSportów, takich jak World of Tanks, Heroes of the Storm czy Dota 2, bardzo rozczarowującym momentem było znalezienie tylko jednego rynku dostępnego na 10Bet.

Zobacz naszą listę z ofertami na poszczególne eSporty, na poszczególnych stronach internetowych.

Jakie rodzaje zakładów na eSporty są oferowane na 10Bet?

Jednym z pozytywnych aspektów strony 10Bet jest to, że jeśli chodzi o ich sposób organizacji rynków z zakładami na eSportu, to łatwo zobaczyć, jakie rodzaje zakładów są dostępne na każdym z nich.

Istnieją trzy główne rynki, chociaż nie wszystkie z nich są dostępne dla wszystkich opcji eSportów. Są to:

  • Zakłady Money Line
  • Spread Bets
  • Rynki Over/Under

Wszystkie mecze eSportów pokazane na 10Bet w czasie pisania tej recenzji miały dostępne opcje Money Line, a połowa z nich posiadała również zakłady Spread. Żadna z gier nie posiadała dostępnych rynków Over/Under, choć to byłoby opcją na innych rynkach zakładów na eSporty dla innych gier.

Jakie szczególne cechy lub promocje są oferowane dla graczy eSportów?

W tym momencie 10Bet nie oferuje żadnych specjalnych promocji lub usług dla eSportów w szczególności. Jeśli jesteś jednak nowym graczem na stronie 10Bet, możesz skorzystać z oferty dla nowych użytkowników i jeśli chcesz wykorzystać ją na zakłady na eSporty.

Zobacz wszystkie bonusy dla nowych użytkowników tutaj.

Ogólnie

Ogólne wrażenie, z jakim zostajesz po skorzystaniu z usług zakładów na eSporty na 10Bet jest takie, że chcieli oni oferować zakłady na eSporty, ale niestety wybór dostępnych na stronie zakładów jest minimalny w porównaniu z niektórymi ich rywalami.

Chociaż pozytywem jest zobaczyć szereg zakładów oferowanych dla każdej możliwości, niewielka ilość dostępnych rynków oznacza, że nie wszystkie z nich są zawsze dostępne – co zmniejsza opcje zakładów dla graczy jeszcze bardziej.

W jaki sposób mogę wpłacać lub wypłacać gotówkę na 10Bet?

Jeśli chcesz dokonać wpłaty lub wypłaty ze swojego konta na 10Bet, możesz to zrobić na następujące sposoby:

Wpłaty – Możesz dokonać wpłaty na swoje konto na 10Bet poprzez kartę kredytową, kartę debetową, Skrill*, PayPal, Neteller*, przelew bankowy, ecoPayz lub czek. Metody oznaczone gwiazdką (*) są wyłączone ze startowej oferty promocyjnej dla nowych graczy.

Wypłaty Możesz dokonać wypłaty ze swojego konta korzystając z następujących metod: karty kredytowej, karty debetowej, Skrill*, PayPal, Neteller*, przelewu bankowego, ecoPayz lub czeku. Proces przetwarzania wypłaty może się różnić i trwać pomiędzy 1-2 dni, aż do 30 dni, w zależności od wybranej metody.

Jakie usługi mobilne są dostępne na 10Bet?

Biorąc pod uwagę, że głównym celem firmy zdają się być zakłady in-play, nie jest niespodzianką, że 10Bet oferuje szeroki zakres wsparcia dla wszystkich użytkowników urządzeń mobilnych.

iOS

Możesz uzyskać dostęp do strony 10Bet poprzez swojego iPada lub iPhona na dwa sposoby. W App Storze znajduje się aplikacja do pobrania; możesz również odwiedzić mobilną wersję strony internetowej poprzez swoją przeglądarkę Safari, aby zalogować się i stawiać zakłady.

Android

Użytkownicy system Android mogą korzystać z usług strony 10Bet, odwiedzając mobilną wersję ich strony internetowej za pomocą swojej przeglądarki. Strona jest również dostępna dla innego typu urządzeń, takich jak telefony z systemem Windows, BlackBerry, Nokia i wiele innych.

Informacje na temat firmy macierzystej

Od momentu powstania w 2003 roku, 10Bet poszerzył swój zasięg i może się teraz pochwalić bogactwem klientów w ponad 90 krajach na całym świecie, choć nie wszystkie usługi 10Bet są dostępne dla wszystkich klientów, z powodu ograniczeń prawno-geograficznych.

Siedziby główne 10Bet znajdują się w Londynie, w Anglii, i mieszczą się tam od czasów założenia firmy w 2003 roku. Również od tego momentu firma jest licencjonowana i regulowana w Wielkiej Brytanii przez UK Gambling Commission.

10Bet jest spółką prywatną, której 51% udziałów posiada Powerness, a pozostałe 49% jest w posiadaniu Sekretarza Firmy, Shaloma MecKenzie. John Anderson i Valentin Dikov są obecnie dyrektorami zarządu, na stanowiska które to zostali powołani 16 czerwca 2015 roku.