Ladbrokes jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i zaufanych marek w branży zakładów bukmacherskich w Wielkiej Brytanii. Firma jest jedną najbardziej rozpoznawalnych spółek oferujących sportowe zakłady online w Wielkiej Brytanii i oferuje szeroką gamę gier i zakładów za pośrednictwem swoich sklepów, a także dzięki swojej szerokiej obecności online, która oznacza również kasyna, bingo, pokera, loterie, sporty wirtualne i inne opcje dla użytkowników mobilnych.

Wspierany silną kampanią reklamową w telewizji i radiu, Ladbrokes jest dobrze znany z innowacyjnego podejścia do zakładów sportowych online, a także z oferowania graczom naprawdę silnych ofert promocyjnych od czasu do czasu.

Ladbrokes jest jedną z pierwszych stron z zakładami bukmacherskimi w Wielkiej Brytanii, wraz z Bet365, William Hill oraz Betway, która oferuje graczom szansę stawiania zakładów na eSporty. Przyjrzyjmy się bliżej różnym typom zakładów na eSporty, które można znaleźć na Ladbrokes, im cechom charakterystycznym, jak również dostępnym na stronie eSportom.

Oferta startowa dla nowych użytkowników Ladbrokes

Lanbrokes posiada doskonałą ofertę startową dla nowych użytkowników, która naprawdę pozwala nowym graczom na fantastyczny start, jeśli zdecydują się dołączyć do witryny. Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się na Ladbrokes jako nowy klient (Ladbrokes sprawdzi, czy nie posiadasz już otwartego konta na ich stronie).

Jeśli naprawdę jesteś nowym klientem, to musisz jedynie złożyć na swoim koncie depozyt o wysokości minimum 5£ lub więcej. Następnie należy wprowadzić kod F50 w polu „kod promocyjny” w formularzu.

To uruchamia premię, a następnie po umieszczeniu swojego pierwszego zakładu na Lanbrokes o wartości 5£ lub więcej, firma dopasuje stawkę z darmowym zakładem do takiej samej wysokości, ile wynosił Twój początkowy zakład, aż do maksymalnej darmowej premii w wysokości 50£.

Masz siedem dni na wykorzystanie darmowego zakładu z Lanbrokes i musisz go wykorzystać na rynku o kursie ½ lub wyższym. Jeśli Twój darmowy zakład wygra, wówczas stawka na darmowe zakłady nie jest zawarta w zwrotach.

Poziom aktywności eSportów

Na jakie eSporty mogę robić zakłady?

Jednym z największych i najbardziej imponujących aspektów zakładów eSport na Ladbrokes jest to, że firma oferuje zakłady eSport na szerszą gamę gier, niż większość innych bukmacherów.

Dota 2 jest jednym z najpopularniejszych eSportów, a Ladbrokes oferuje stosunkowo szeroki wybór zakładów na wiele meczów Dota 2 w ciągu tygodnia, ze szczególnym naciskiem na okres, w którym odbywa się główny turniej Dota 2.

League of Legends jest kolejnym eSportem, na który Ladbrokes oferuje pokaźną liczbę dostępnych rynków, z dużą ilością meczów prezentowanych na stronie każdego dnia.

Ladbrokes oferuje również rynki na Counter Strike: GO, jak również na StarCraft 2 i,co jest rzadkością wśród buchmacherów zakładów sportowych online, Ladbrokes oferuje kursy na World of Tanks.

 

Jakie rodzaje zakładów są oferowane dla eSportów?

Ladbrokes logoGeneralnie Ladbrokes oferują zakłady, na których drużyny wygrają starcie w odpowiednim kontekście eSportów. Jest to system prostych kursów, bez systemu handicap w celu wyrównania szans, co może być powodem dużych różnic w kursach między dwoma opcjami.

Ladbrokes oferuje jednak ekstra rynki na niektóre wydarzenia, na przykład w grze Dota 2, firma oferuje dodatkowe rynki dla drużyny, która wygra pierwszą mapę, która będzie odtwarzana w grze. Firma może również oferować zakłady handicap, poprzez porównanie pozytywnych i negatywnych punktów zespołów, ale ta funkcja w żadnym wypadku nie jest dostępna na każdej grze eSport.

Jakie szczególne cechy lub promocje są oferowane dla graczy eSportów?

W obecnej chwili Ladbrokes nie oferuje żadnych szczególnych promocji lub ofert na eSporty dla swoich klientów, choć może się to zmienić w przyszłości, jako że rynek rośnie w popularność i większość spośród jego 800.000 klientów zaczęło obstawiać zakłady na eSporty.

Ogólnie

Fakt, że Ladbrokes oferują szerszy zakres eSportów w porównaniu do wielu swoich rywali z Wielkiej Brytanii oznacza, że właśnie wkradli się oni na podium przed swoimi konkurentami w tym rozwijającym się przemyśle. Podoba nam się wybór codziennie dostępnych eSportów oraz fakt, że istnieje więcej dostępnych zakładów, niż tylko te dopasowane do zwycięzców. Jednak brak ofert i promocji (mimo, że nie są jedyną firmą, która postępuje w ten sposób) i brak innych dodatkowych funkcji oznacza, że podczas gdy Ladbrokes miało doskonały, solidny start, strona wciąż może poprawić swoją ofertę eSportów.

W jaki sposób mogę wpłacać lub wypłacać gotówkę na Ladbrokes?

Ladbrokes pozwalają swoim klientom korzystającym z ich strony internetowej na korzystanie z wielu różnych metod płatności podczas dokonywania wpłat i wypłat. Transakcje wpłat są zazwyczaj przetwarzane natychmiast, zaledwie kilka z nich zajmuje od jednego do pięciu dni, podczas gdy czas przetwarzania wypłat może trwać od sześciu godzin do pięciu dni.

Wpłaty – karty kredytowe, karty debetowe, Skrill, PayPal, Neteller, Ukash, Western Union, przelew bankowy. Możesz również dokonać wpłaty na Ladbrokes korzystając z wielu źródeł finansowych offline (takich jak połączenia bankowe, czek lub płatność CHAPS – jednak ta opcja jest dostępna jedynie dla klientów z Wielkiej Brytanii).

Wypłaty – karty kredytowe, karty debetowe, Skrill, PayPal, Neteller, Ukash, Western Union, przelew bankowy. Możesz również dokonać wypłaty z Ladbrokes korzystając z wielu źródeł finansowych offline (takich jak połączenia bankowe, czek lub płatność CHAPS – jednak ta opcja jest dostępna jedynie dla klientów z Wielkiej Brytanii).

Jakie usługi mobilne są dostępne na Ladbrokes?

Ladbrokes oferuje szeroką gamę usług mobilnych, szczególnie dla użytkowników systemu iOS. Oferują oni również dostęp do ich mobilnego serwisu dla różnego rodzaju smartfonów oraz tabletów.

iOS

Jeśli chcesz pełnego dostępu do mobilnej wersji Ladbrokes na swoim urządzeniu Apple, istnieje odrębna aplikacja bukmacherska Ladbrokes na iPhony oraz iPady. Zawartość obu z nich jest zasadniczo taka sama, z tym że każda z nich jest zoptymalizowana do stosowania na danych urządzeniu, aby zapewnić użytkownikom jak najprzyjemniejsze korzystanie z nich. Istnieje również kilka innych dostępnych aplikacji dla odrębnych części serwisu Ladbrokes.

Android

Nie ma specjalnych aplikacji Ladbrokes dostępnych na Androida. Zamiast tego, użytkownicy Androida mogą uzyskać dostęp do mobilnej wersji strony, odwiedzając www.mobile.ladbrokes.com.

Istnieje aplikacja dostępna dla użytkowników telefonów z systemem Windows, podczas gdy wiele innych typów telefonów może uzyskać dostęp do strony Ladbrokes, korzystając ze swojej przeglądarki i tej samej witryny, co użytkownicy Androida.

Informacje na temat firmy macierzystej

Założona w 1902 roku, Ladbrokes jest prywatną firmą, która oferuje ponad 2700 kolektur w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Belgii i Hiszpanii i w sumie posiada około 800 tysięcy klientów online. Akcje spółki są obecnie notowane na giełdzie papierów wartościowych w Wielkiej Brytanii.

Ladbrokes jest licencjonowana i regulowana w Wielkiej Brytanii przez Gambling Commission i jest również zarejestrowana, licencjonowana i regulowana jako firma międzynarodowa na Gibraltarze przez Rząd Gibraltaru oraz Gibraltar Gaming Commissioner.

Siedziby główne Ladbrokes mieszczą się na Gibraltarze, po przeniesieniu ich z terytorium Wielkiej Brytanii kilka lat temu.