Pinnacle było na czele eSport zakładów, mówiąc o zakładzie, który jest uznawany za pierwszy eSport zakład u popularnego bukmachera w 2010 roku. Firma kontynuuje utrzymanie się na pozycji lidera do dnia dzisiejszego, oferując imponującą gamę gier eSports i kładąc nacisk na eSporty ogólnie.

Weź te cechy i połącz je z zasłużoną renomą, którą Pinnacle zyskało poprzez oferowanie graczom jednych z najlepszych kursów na zakłady sportowe wszelkiej maści, a otrzymasz świetną opcję dla eSport graczy. Dowiedz się więcej dzięki naszej recenzji, która znajduje się poniżej.

Założona w 1998 roku, spółka znana jest z trzymania danych na temat firmy w tajemnicy, ma klientów z ponad 100 krajów na całym świecie, a jej obroty zostały oszacowane przez ekspertów rynkowych na ponad miliard dolarów rocznie.

Pinnacle Sports nie jest jednak dostępny w niektórych krajach. Mówiąc dokładniej, jest niedostępna w Stanach Zjednoczonych oraz w Wielkiej Brytanii, z powodu zmian dotyczących opodatkowania spółek oferujących usługi gier i zakładów w Wielkiej Brytanii, które weszły w życie pod koniec 2014 roku.

Jeśli chodzi o świadczenia, Pinnacle Sports jest jednym z czołowych przedstawicieli w branży, będąc jednym z pierwszych bukmacherów oferujących stawki na rynku eSportów, a między rokiem 2010 a 2014 rynek zwiększał się o 100% każdego roku. Obecnie eSport jest siódmym największym rynkiem pod względem wielkości zakładów, co oznacza, że na Pinnacle Sports przyjmuje więcej zakładów na eSporty, niż na golfa bądź rugby.

Oferta startowa dla nowych użytkowników Pinnacle Sports

Pinnacle SportsW przeciwieństwie do niemal wszystkich swoich konkurentów, Pinnacle Sports nie oferuje swoim użytkownikom żadnej formy bonusu startowego czy nawet innego rodzaju ofert promocyjnych na żadne zakłady sportowe, włącznie z eSportami.

Choć może się to wydawać negatywną cechą, firma pragnie podkreślić, że lepsze kursy oferowane na zakłady na Pinnacle Sports w całej szerokiej gamie gier oznacza, że gracz może teoretycznie zarobić dużo więcej na zakładach, niż w przypadku korzystania z bonusów startowych lub promocji na stronie.

Poziom aktywności eSportów

Na jakie eSporty mogę robić zakłady?

Jeśli jesteś fanem eSportów, możesz wybierać spośród wielu różnych eSportów na Pinnacle Sports. Najczęściej oferowane są na platformach League of Legends, Starcraft 2, DOTA 2 i CS: GO. Od czasu do czasu dostępne są również zakłady na Hearthstrone.

Szczególnie zadowalającą cechą Pinnacle Sports jest liczba różnych zawodów dostępnych w każdym eSporcie, co oznacza, że przez okrągły rok możesz być pewien, że znajdziesz dużą liczbę platform eSport na stronie Pinnacle Sports.

Jasnym jest, że poziom wiedzy, jaką Pinnacle Sports ma na temat rynku gier eSports pozwala im na oferowanie szerokiej gamy zakładów w większym zakresie turniejów eSportów dla najpopularniejszych eSport gier.

Jakie rodzaje zakładów są oferowane dla eSportów?

Chociaż niekiedy dostępne są specjalne zakłady, najczęściej występującą na Pinnacle formą zakładów dla eSportów są zakłady Handicap i Money Line.

Zdarza się, że strony również oferują zakłady Total na niektórych rynkach, ale mogą być one niedostępne, aż do ostaniej chwili, tuż przed rozpoczęciem gry.

Jedną szczególną cechą, której nie posiadają inne strony z zakładami, są oferowane przez Pinnacle Sports zakłady sportowe live, dostępne na wybranych rynkach eSportów. Możesz wybrać daną grę podczas jej trwania i robić zakłady w trakcie.

Jakie szczególne cechy lub promocje są oferowane dla graczy eSportów?

Pinnacle Sports nie posiada żadnych promocji czy ofert na swojej stronie, w tym ofert dla nowych graczy, więc prawdopodobnie w najbliższej przyszłości nie będzie żadnych dostępnych ofert lub zniżek na zakłady eSport. Dowiedz się więcej o różnych startowych bonusach eSportów tutaj.

Ogólnie

Jeśli chodzi o zakłady eSports, Pinnacle Sports zapewnia doskonałą obsługę. Ilość rynków, które oferuje dla każdego eSportu i liczba turniejów objętych w ofercie strony jest bezsprzecznie najwyższa wśród wszystkich dostępnych obecnie w Internecie.

Szanse są na ogół również bardzo wysokie, jednak ceną, którą za to płacisz, jest brak promocji dostępnych na stronie czy brak ofert na start dla nowych gracz, co wpływa nieco wizerunek Pinnacle.

To oraz fakt, że kluczowe rynki, takie jak Stany Zjednoczone czy Wielka Brytania nie są objęte w ofercie, robi z Pinnacle Sports porządną opcję, ale jedynie, jeśli jesteś przebywasz w kraju, w którym możesz robić zakłady.

W jaki sposób mogę wpłacać lub wypłacać gotówkę na Pinnacle Sports?

Na Pinnacle Sports możesz dokonywać transakcji finansowych używając wielu różnych opcji, które zależą od Twojego położenia geograficznego i waluty, którą wybrałeś do otwarcia konta. Oto jak można wpłacać i wypłacać gotówkę, używając euro jako formy płatności.

Wpłaty – Jeśli płatności dokonujesz w euro, możesz złożyć depozyt na Pinnacle Sports używając:

 • Transakcji Paysafecard
 • Przelewu bankowego
 • Opcji Click and Buy
 • Karty kredytowej
 • Wirtualnej karty Entropay
 • Transakcji iDebit
 • Systemu Moneta
 • Transakcji Neteller
 • Usługi Qiwi Wallet
 • Systemu Skrill
 • Płatności Sofort
 • Usługi WebMoney.

Przetwarzanie powyższych transakcji jest natychmiastowe, z wyjątkiem przelewu bankowego, który może trwać do pięciu dni.

Wypłaty – Korzystając z euro, jako wybranej waluty, możesz wypłacić środki z konta używając następujących metod:

 • Transakcji Paysafecard
 • Przelewu bankowego
 • Opcji Click and Buy
 • Karty kredytowej
 • Wirtualnej karty Entropay
 • Transakcji iDebit
 • Transakcji Neteller
 • Usługi Qiwi Wallet
 • Systemu Skrill
 • Usługi Webmoney

Czas przetwarzania transakcji jest zróżnicowany, może zająć tylko chwilę, lub do 10 dni roboczych.

Jakie usługi mobilne są dostępne na Pinnacle Sports?

W odróżnieniu od innych stron, które zdecydowały się na wypuszczenie specjalnej aplikacji, przynajmniej na urządzenia z systemem iOS, Pinnacle Sports wybrało inną opcję, dzięki której możesz uzyskać dostęp do mobilnej wersji serwisu na dowolnym urządzeniu w taki sam sposób.

iOS, Android i wszystkie inne smartfony

Niezależnie od rodzaju smartfona czy tabletu, który posiadasz, możesz uzyskać dostęp do strony Pinnacle Sports odwiedzając mobilną wersję witryny w Twojej przeglądarce.

Użytkownicy, którzy mają telefon lub tablet z systemem iOS powinni użyć przeglądarki Safari, aby odwiedzić stronę, natomiast użytkownicy korzystający z urządzeń z systemem Android lub Windows mogą użyć innej przeglądarki.

Po odwiedzeniu witryny, wykryje ona typ urządzenia, z którego korzystasz, i jego system operacyjny, a następnie załaduje przeglądarkę, która jest najbardziej kompatybilna z Twoim urządzeniem.

Informacje na temat firmy macierzystej

Pinnacle Sports tak naprawdę funkcjonuje na licencji z dwóch różnych źródeł. Po pierwsze, jest zarejestrowana i regulowana w Curacao pod rządem Antyli Holenderskich, w celu świadczenia usług w zakresie zakładów sportowych i kasyna. Spółka jest również zarejestrowana na Malcie w ramach Licencji Class II Remote Gaming, w celu świadczenia usług w zakresie zakładów sportowych.

Siedziba główna Pinnacle Sports mieści się w Curacao i jest ona prywatną firmą, która wchodzi w skład rodziny firm Pinnacle Sports Worldwide. Jest to firma wysoko ceniona przez wielu miłośników zakładów sportowych na świecie i jest uznawana jedną z największych na świecie spółek zakładów sportowych.

Szacuje się, że Pinnacle Sports ma klientów w ponad 100 krajach na całym świecie, a jej strona internetowa jest przetłumaczona na 19 różnych języków.

Zarejestruj się na Pinnacle już teraz!